KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12332120
nr 1233 2120
Thelma Aulio Paananen
(f. 1931), Finland
Etsning, "Pappa sover", 4/10. Signerad, daterad 1967. Motivet: 26x15
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:54:40
4/2 18:46:21
Thelma Aulio Paananen
Läs mer om Thelma Aulio Paananen